Kontakty



VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Žítek Martin
Žítek Martin
jednatel společnosti

Administrativa

Kulhánková Ivana sekretariát 602 737 080 kulhankova@matex.org
Hakenová Michaela manažer IS 602 864 360 hakenova@matex.org
Schneiderová Michaela sekretariát 602 381 673 schneiderova@matex.org
Bradáčová Diana personalistka 602 200 016 bradacova@matex.org

Ekonomické oddělení

Buchtelová Marcela ekonom 602 270 186 buchtelova@matex.org
Moravcová Iva mzdová účetní 602 200 238 moravcova@matex.org
Lassigová Miroslava účetní 602 304 530 lassigova@matex.org

DIVIZE ENERGO

Valenta Jaroslav
Valenta Jaroslav
ředitel divize energo

Oddělení příprava

Beran Petr technik energo 602 375 012 beran@matex.org
Grassingerová Denisa příprava staveb 602 502 163 grassingerova@matex.org
Kovacsik Tomáš technik energo 724 832 663 kovacsik@matex.org
Rychtera Tomáš technik energo 602 295 320 rychtera@matex.org
Kopecký Radovan technik energo 602 392 424 kopecky@matex.org
Samek Luboš technik energo 602 737 167 samek@matex.org
Dobešová Sabina příprava staveb 602 147 226 dobesova@matex.org

Oddělení montáže

Bačina Rudolf stavbyvedoucí 602 399 820
Hadinec Vít stavbyvedoucí 602 134 089
Hájek Jaroslav stavbyvedoucí 602 870 567
Hajný Daniel stavbyvedoucí 602 729 502 hajny@matex.org
Hlaváček Stanislav stavbyvedoucí
Januš Pavel stavbyvedoucí 602 746 880 janus@matex.org
Kříž Michal stavbyvedoucí 602 375 023 kriz@matex.org
Prouza Jaroslav stavbyvedoucí 602 201 650 prouza@matex.org
Střihavka Jiří stavbyvedoucí 602 209 496
Očenášek Martin vedoucí montážní čety 777 641 601
Polanský Petr vedoucí montážní čety 602 737 205
Rosecký Libor vedoucí montážní čety 602 386 965 rosecky@matex.org
Winkler Jan vedoucí montážní čety 775 114 648
Žďárský Jaroslav vedoucí montážní čety 602 246 884

DIVIZE IS+DS

Vacek Petr
Vacek Petr
ředitel divize IS a DS

Oddělení příprava

Ing. Janků Vítězslav, PhD., MPA hlavní stavbyvedoucí 602 737 212 janku@matex.org
Molnár Jan příprava staveb 602 561 888 molnar@matex.org
Pavel Jan příprava staveb 602 571 669 pavel@matex.org
Kopecká Lucie příprava staveb 602 446 135 kopecka@matex.org
Samková Jaroslava příprava staveb 602 204 266 samkova@matex.org
Vacková Lenka příprava staveb 602 736 771 vackova@matex.org

Dopravní stavby

Bjalončík Marián stavbyvedoucí 602 223 862
Bjalončík Miroslav stavbyvedoucí 602 720 752
Bittner Marek stavbyvedoucí 602 737 167 bittner@matex.org
Hamerský Lukáš stavbyvedoucí 602 178 017
Koutný Miroslav stavbyvedoucí 602 242 205
Senzjuk Andrej stavbyvedoucí 602 446 175

Inženýrské sítě

Špaček Petr stavbyvedoucí 602 279 148 spacek@matex.org

DIVIZE STAVEBNÍ

Dvořák Petr
Dvořák Petr
ředitel divize pozemních staveb

Oddělení příprava

Matoušková Monika příprava staveb 602 230 143 stavba@matex.org
Jirásek Jiří příprava staveb 602 499 984 jirasek@matex.org
Věříšová Kristýna příprava staveb 602 462 271 verisova@matex.org
Vlček Libor bezpečnostní technik, reklamace 603 418 898 vlcek@matex.org
Řehoř Pavel rozpočtář 602 406 603 rehor@matex.org
Škopová Romana rozpočtář 602 242 264 skopova@matex.org
Harbichová Alena rozpočtář 602 204 046 harbichova@matex.org
Smotlacha Tomáš rozpočtář 602 211 834 smotlacha@matex.org

Oddělení výroba

Dostál Jaroslav stavbyvedoucí 602 465 756 dostal@matex.org
Vejrostek Michal stavbyvedoucí 602 216 887 vejrostek@matex.org

DIVIZE PROJEKCE

Oddělení projekce

Kopečný Michal vedoucí projektant 602 126 829 kopecny@matex.org
Chmelíková Petra vedoucí administrativní pracovnice 725 516 355 chmelikova@matex.org
Havlena Jan projektant 602 725 274 havlena@matex.org
Mňuk Milan, Ing. projektant 602 234 402 mnuk@matex.org
Moravec Tomáš projektant 602 485 359 moravec@matex.org
Neugebauer Jiří projektant 602 123 527 neugebauer@matex.org
Peterová Věra projektant 602 664 035 peterova@matex.org
Štefáček Petr, Bc. projektant 602 739 452 stefacek@matex.org
Šťastný Petr projektant 602 521 356 stastny@matex.org
Trnčák Jiří projektant 602 523 072 trncak@matex.org
Jenček Tomáš projektant 602 710 337 jencek@matex.org
Žídek Aleš projektant 602 591 016 zidek@matex.org
Čáslavská Tereza administrativní pracovnice 602 391 461 caslavska@matex.org
Švagerková Tereza administrativní pracovnice 602 382 575 svagerkova@matex.org
Vaňková Iveta, Ing. administrativní pracovnice 602 150 275 vankova@matex.org

Oddělení inženýring

Mečířová Marcela pracovník inženýringu 602 274 096 mecirova@matex.org
Mrňák Jiří pracovník inženýringu 602 527 199 mrnak@matex.org
Schindler Jakub pracovník inženýringu 602 243 402 schindler@matex.org
Haviarová Renata věcná břemena 602 278 505 haviarova@matex.org
Valentová Šárka, Ing. věcná břemena 602 242 561 valentova@matex.org


Doprava

Ardelán Michal vedoucí dopravy 606 691 778 ardelan@matex.org
Hansl Zdeněk zástupce vedoucího dopravy 602 719 637 hansl@matex.org

Sklad

Vlk Tomáš vedoucí skladu Hradec Králové 606 691 771 sklad@matex.org
Dušek Vladislav vedoucí skladu Předměřice n.L. 602 591 277 material@matex.org

Zemní práce

Korec Roman vedoucí montáží 602 446 134 korec@matex.org
Serbousek Bohumil vedoucí montáží 724 330 693 serbousek@matex.org

Adresa sídla

MATEX HK s.r.o.
Kladská 181/55
500 03 Hradec Králové - Slezské Předměstí

IČ: 25968807
DIČ: CZ25968807

Telefonní spojení:
Divize Energo: 495 401 592
Divize Stavební: 495 401 605
Divize Projekce: 495 401 593
Oddělení Inženýring: 495 581 147

E-mail: info@matex.org

ID schránky: ejkkhy2

Projekce

MATEX HK s.r.o.
Honkova 618/6,
500 02 Hradec Králové - Kukleny

Sklad

MATEX HK s.r.o.
V Aleji 389,
503 02 Předměřice nad Labem

src="https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m8!1m3!1d5105.4842708904125!2d15.8746527!3d50.222039!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x470dd522aff5bf41%3A0xbfe44807a51c73eb!2zS2xhZHNrw6EgMTgxLzU1LCBTbGV6c2vDqSBQxZllZG3Em3N0w60sIDUwMCAwMyBIcmFkZWMgS3LDoWxvdsOp!5e0!3m2!1scs!2scz!4v1596625332965!5m2!1scs!2scz"