Kontakty



VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Žítek Martin
Žítek Martin
jednatel společnosti

Administrativa

Kulhánková Ivana sekretariát 602 737 080 kulhankova@matex.org
Schneiderová Michaela sekretariát 602 381 673 schneiderova@matex.org
Holmanová Milena, Dis. personalistika 602 200 016 holmanova@matex.org
Mokrá Dana manager IS, obchod 602 864 360 mokra@matex.org

Ekonomické oddělení

Buchtelová Marcela ekonom 602 270 186 buchtelova@matex.org
Senzjuková Markéta mzdová účetní 777 182 294 senzjukova@matex.org
Lassigová Miroslava účetní 602 304 530 lassigova@matex.org

DIVIZE ENERGO

Valenta Jaroslav
Valenta Jaroslav
ředitel divize energo

Oddělení příprava

Beran Petr technik energo 602 375 012 beran@matex.org
Kovacsik Tomáš technik energo 724 832 663 kovacsik@matex.org
Rychtera Tomáš technik energo 602 295 320 rychtera@matex.org
Nováková Andrea příprava staveb 602 446 135 novakova@matex.org
Koutecká Klára příprava staveb 602 147 226 koutecka@matex.org

Oddělení montáže

Bačina Rudolf stavbyvedoucí 602 399 820
Hadinec Vít stavbyvedoucí 602 134 089
Hájek Jaroslav stavbyvedoucí 602 870 567
Hajný Daniel stavbyvedoucí 602 729 502
Hlaváček Stanislav stavbyvedoucí
Januš Pavel stavbyvedoucí 602 746 880
Kříž Michal stavbyvedoucí
Prouza Jaroslav stavbyvedoucí 602 201 650
Střihavka Jiří stavbyvedoucí 602 209 496
Očenášek Martin vedoucí montážní čety 777 641 601
Polanský Petr vedoucí montážní čety 602 737 205
Rosecký Libor vedoucí montážní čety 602 386 965
Hošek Jiří vedoucí montážní čety 725 182 761
Winkler Jan vedoucí montážní čety 775 114 648
Žďárský Jaroslav vedoucí montážní čety 602 246 884

DIVIZE IS+DS

Vacek Petr
Vacek Petr
ředitel divize IS a DS

Oddělení příprava

Dyntar Jan, Ing. příprava staveb 602 492 133 dyntar@matex.org
Hoffman Jiří příprava staveb 728 380 982 hoffman@matex.org
Krafek Jakub příprava staveb 602 561 888 krafek@matex.org
Hojdíková Lucie příprava staveb 602 446 135 hojdikova@matex.org
Vacková Lenka příprava staveb 602 736 771 vackova@matex.org
Tomanová Lenka, Ing. příprava staveb 602 278 505 tomanova@matex.org

Dopravní stavby

Lazok Martin hlavní stavbyvedoucí 733 780 165 lazok@matex.org
Bjalončík Marián stavbyvedoucí 602 223 862
Bjalončík Miroslav stavbyvedoucí 602 720 752
Hamerský Lukáš stavbyvedoucí 602 178 017
Harča Mikuláš stavbyvedoucí 602 249 419
Koutný Miroslav stavbyvedoucí 602 242 205
Plachý Eduard stavbyvedoucí 602 279 613
Richtr Petr stavbyvedoucí 602 217 130
Senzjuk Andrej stavbyvedoucí 602 446 175
Smutek Jan stavbyvedoucí 602 375 033

Inženýrské sítě

Holásek Lubomír stavbyvedoucí 602 523 553 holasek@matex.org
Šimanovský Pavel stavbyvedoucí 602 279 148
Valášek Martin stavbyvedoucí 602 228 645 valasek@matex.org

DIVIZE STAVEBNÍ

Dvořák Petr
Dvořák Petr
ředitel divize pozemních staveb

Oddělení příprava

Hejtmanová Kateřina příprava staveb 602 230 143 stavba@matex.org
Jirásek Jiří příprava staveb 602 499 984 jirasek@matex.org
Věříšová Kristýna příprava staveb 602 462 271 verisova@matex.org
Vlček Libor bezpečnostní technik, reklamace 603 418 898 vlcek@matex.org
Konvalina Luboš rozpočtář 735 062 389 konvalina@matex.org
Řehoř Pavel rozpočtář 602 406 603 rehor@matex.org

Oddělení výroba

Dostál Jaroslav stavbyvedoucí 602 465 756 dostal@matex.org
Řezníček Josef, Ing. stavbyvedoucí 602 268 704 reznicek@matex.org
Vejrostek Michal stavbyvedoucí 602 216 887 vejrostek@matex.org

DIVIZE PROJEKCE

Tomášek Pavel
Tomášek Pavel
ředitel divize projekce

Zástupce ředitele

Chmelíková Petra zástupce ředitele 725 516 355 chmelikova@matex.org

Oddělení projekce

Havlena Jan projektant 602 725 274 havlena@matex.org
Kračmar Michal projektant 602 215 068 kracmar@matex.org
Mňuk Milan, Ing. projektant 602 234 402 mnuk@matex.org
Peterová Věra projektant 602 664 035 peterova@matex.org
Štefáček Petr, Bc. projektant 602 739 452 stefacek@matex.org
Trnčák Jiří projektant 602 523 072 trncak@matex.org
Žídek Aleš projektant 602 591 016 zidek@matex.org
Vaňková Iveta, Ing. administrativní pracovnice 602 150 275 vankova@matex.org
Švagerková Tereza administrativní pracovnice 602 382 575 svagerkova@matex.org
Tošková Petra, Ing. administrativní pracovnice 602 150 275 toskova@matex.org

Oddělení inženýring

Mečířová Marcela pracovník inženýringu 602 274 096 mecirova@matex.org
Juránková Jana pracovník inženýringu 602 527 199 jurankova@matex.org
Schindler Jakub pracovník inženýringu 602 243 402 schindler@matex.org
Valentová Šárka, Ing. věcná břemena 495 581 147 valentova@matex.org


Doprava

Ardelán Michal vedoucí dopravy 606 691 778 ardelan@matex.org
Hansl Zdeněk zástupce vedoucího dopravy 602 719 637

Sklad

Vlk Tomáš vedoucí skladu Hradec Králové 606 691 771 sklad@matex.org
Dušek Vladislav vedoucí skladu Předměřice n.L. 602 591 277 material@matex.org

Zemní práce

Korec Roman vedoucí montáží 602 446 134 korec@matex.org
Serbousek Bohumil vedoucí montáží 724 330 693 serbousek@matex.org

Adresa sídla

MATEX HK s.r.o.
Kladská 181/55
500 03 Hradec Králové - Slezské Předměstí

IČ: 25968807
DIČ: CZ25968807

Telefonní spojení:
Divize Energo: 495 401 592
Divize Stavební: 495 401 605
Divize Projekce: 495 401 593
Oddělení Inženýring: 495 581 147

E-mail: info@matex.org

ID schránky: ejkkhy2

Projekce

MATEX HK s.r.o.
Honkova 618/6,
500 02 Hradec Králové - Kukleny

Sklad

MATEX HK s.r.o.
V Aleji 389,
503 02 Předměřice nad Labem